У “Давньому Галичі” облаштували відпочинкову зону

У Музеї етнографії міста Галич, що на Івано-Франківщині, створили зону для відпочинку гостей.

Про це розповіли на сторінці Відпочинкового комплексу “Давній Галич” в соціальній мережі:

“Шановні краяни та гості області! Вже з цієї весни наші відвідувачі матимуть можливість після екскурсії провести дозвілля у дев’яти спеціально оснащених альтанках, прогулятися новозбудованим мостом через озеро, отримавши нові враження та емоції”, – йдеться у дописі.

Розповідається, що в процесі роботи, як Генеральна дирекція НЗ «Давній Галич», так і працівники Музею етнографії помітили, що відвідувачі прагнуть приємно провести час на території закладу і хочуть мати місце для відпочинку, після огляду основних об’єктів. 

Тому, для популяризації закладу, а також щоб створити умови для культурного дозвілля організованих груп, тут облаштували відпочинкову зону:

“Вона є досить цікавою і привабливою – оскільки розташована на мальовничих теренах, з яких можна оглядати житлову забудову наших краян ХІХ – ХХ ст. До послуг відвідувачів встановили альтанки, які всередині обладнані освітленням та розетками, лавками та столами; простелили доріжки; побудували містки для переходів між ярами; вимурували піч. Мостові переходи увінчують перила, які одночасно є прикрасою і засобом безпеки для туристів. Всі споруди збудували з природного матеріалу – дерева і вони гармонійно інтегровані в ансамбль музейного комплексу”, – розповідають у НЗ “Давній Галич”

Працівники музею сподіваються, що відвідувачі закладу матимуть відповідне ставлення до цієї культурної спадщини. 

Читайте також: На Франківщині виграли 1 000 000 гривень в “Лото-забаві” 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!