У Долинську амбулаторію закупили нове обладнання

Сьогодні, 16 квітня, амбулаторія №2 Центру первинної медичної допомоги в місті Долина, отримала нове обладнання.

Як розповіли в прес-службі Долинської РДА, в медзаклад надійшли два сучасні мікроскопи та аналізатори, завдяки яким можна якісно та швидко здійснювати лабораторні дослідження. Їх закупили в рамках мистецького благодійного проекту «Живопис на склі», який вчетверте відбувався у Гошівському монастирі у грудні минулого року.

Тепер лаборант упродовж п’яти хвилин, максимально точно може виконати необхідні аналізи, на які раніше дітки та батьки очікували більше часу.

Настоятель Гошівського монастиря отець Вінкентій, будучи одним із ініціаторів доброчинного задуму, пригадує, як під покровом Гошівської Богородиці проходив художній пленер та щиро радіє результатам спільної праці художників, організаторів та небайдужих меценатів.

Зазначимо, що картини, які створювали українські та закордонні митці представляли на аукціоні у Національному заповіднику «Софія Київська». Зібрані кошти спрямували одразу в три райони Івано-Франківщини – Долинський, Городенківський та Коломийський на підтримку соціальних закладів, які потребували фінансування.

Нагадаємо, у Долині відремонтують одне із відділень районної лікарні 

  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!