У Франківську депутат пропонує пускати людей до адмінбудівлі після онлайн-реєстрації

Франківські чиновники вирішують, як пускати людей у Білий дім

Сьогодні, 13 травня, в Івано-Франківську на засіданні комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади обговорили проект рішення обласної ради «Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – адміністративну будівлю на вул. Грушевського в Івано-Франківську».

Зокрема, мова зайшла про те, як варто контролювати відвідування адмінбудівлі людьми. Чиновники зауважили, що у цивілізованому світі доступ в адміністративної будівлі не такий вільний, як у нас. Хоча водночас механізм доступу має  бути зручним, аби не обмежувати прав людей.

Зокрема, директор комунального підприємства обласної ради з експлуатації майна Віталій Костишин зазначив, що в приміщення не мали б впускати людей, які хочуть влаштувати несанкціоновані мітинги, протести.

Член комісії Тарас Виноградник поцікавився, як це працювало, коли під час Революції Гідності адмінбудівлі захоплювали люди. Йому відповіли, що на той час цього положення не було.

«Ми здійснили революцію, змінили владу, бо не було положення?» – поцікавився Тарас Виноградник.

Голова комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади та депутат облради Богдан Станіславський сказав, що можна запровадили онлайн-реєстрацію на прийоми, якщо така практика має місце у світі.

Після обговорення чиновники вирішили зібратися ще раз перед сесією і вирішити, як має виглядати рішення – приклади будуть брати з європейських країн.

До теми: Тарас Прохасько розповів, як і навіщо у Франківську будували “Білий дім”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!