У Франківську французька компанія модернізує теплову котельню

В Івано-Франкіську тривають роботи з модернізації котельні, що на вулиці Довга, 68а.

Тут працюють фахівці фірми «ENERTEX» з міста Марсель, що у Французькій Республіці. Раніше ця фірма стала переможцем міжнародного тендеру, інформують на сайті ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго“.

Наразі тут виконують роботи з модернізації теплогенеруючого об’єкту зі встановленням новітнього газового котла потужністю 9 МВт. На високогабаритному котлі вже змонтували пальник італійської фірми «RIELLO», вага якого перевищує 400 кг.

Крім того, змонтували основні вузли дільниці хімводоочистки, підживлюючі насоси та блоки управління до них. Також тривають роботи з обв’язки котла до мереж подачі теплоносія та зворотньої лінії. У подвір’ї працівники фірми «ENERTEX» виконують зварювальні роботи на 30-метрових несучих конструкціях, що утримуватимуть майбутній димар новітнього потужного газового котла.

Нагадаємо, що модернізація цієї котельні відбувається відповідно до Проекту співпраці з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська». До початку опалювального сезону 2019/2020 рр. модернізована котельня має запрацювати у штатному режимі.

Нагадаємо, Можуть зрости на 20%: в Івано-Франківську переглянуть тарифи на водопостачання

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!