У Франківську люди виступають проти будівництва багатоповерхівки

Сьогодні, 14 березня, відбувається засідання комісії з питань містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради.

Комісія розглянула питання про надання дозволу на розробку ДПТ. Замовник: ТОВ «БК «Альянс ІФ» — Для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення на вул. Незалежності, 146-148а в м. Івано-Франківську (кадастрові номери ділянок 2610100000:14:001:0167, 2610100000:14:001:0168).

Представник будівельної компанії розповів, що потрібно ще змінити цільове призначення. Однак люди виступають проти. Мовляв, з ними ніхто не погоджував, а прийшли лиш тоді, коли дитячий майданчик хотіли перенести. Вони пропонують будувати лише на тій території, яка належить забудовнику і не зазіхати на їхню територію. Кажуть, побудувати 10-поверховий будинок на 3 під’їзди лише на своїй території забудівник не може. Вони стверджують, що будівництво вже розпочалось. Втім громадських слухань так і не було. Разом з тим головний архітектор Дмитро Нижник повідомив, що департамент вже видав містобудівні умови та обмеження.

Нагадаємо, У Франківську військова прокуратура будуватиме багатоповерхівку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!