У Франківську майже на півроку перекриють дві центральні вулиці 

29 серпня планується розпочати капітальний ремонт у середмісті Івано-Франківська вул. Лесі Українки та площі Міцкевича.

Про ремонт написав головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак у спільноті Комуналка ІФ.

“У зв’язку з цим, рух транспорту у цьому напрямку буде обмежено протягом усього періоду ремонту. Завершення робіт заплановано на кінець поточного року.

Проектом капітального ремонту передбачено: повний демонтаж старого покриття проїжджої частини та тротуарів; монтаж комунікацій та нової системи водовідведення; вирівнювання профілю вулиці в один рівень; мощення проїжджої частини природнім каменем, а тротуарів – кількома видами сучасної плитки; висадження нових дерев; монтаж вуличних меблів та засобів організації руху”, – написав Михайло Смушак.

Крім того, авторами проекту передбачено монтаж сучасного освітлення, лавок та інших елементів дизайну.

Після реконструкції вулиці стануть більш дружніми до людей, проте буде збережено можливість проїзду та паркування транспорту, вважає комунальник міста.

Варто зазначити, що проектом передбачено збереження максимальної кількості історичних елементів (ліхтарі, базальтова бруківка тощо). Також під час реконструкції буде відновлено покриття з природного каменю на проїжджій частині обидвох вулиць. Це підкреслюватиме історичну значимість та додаватиме туристичної привабливості місту.

Нагадаємо, Перекриття навіки: У центрі Франківська створили пішохідну зону

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!