У Франківську на благодійній виставі збирали кошти на інкубатор для новонароджених

Сьогодні, 13 березня, в Івано-Франківську відбулася благодійна вистава «БожеЯВільна».  Її організували, щоб  зібрати  кошти на закупівлю нового кювезу для Івано-Франківського пологового будинку.

Щороку все більше дітей народжуються з критично малою вагою 500 грамів і більше. Для того, щоб виходжувати малюків, потрібен кювез. Організували захід студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники зі студентської організації EMSA, викладачі та молодіжний хор «Осанна».

«Ідея виникла ще минулого року. Це історія, зокрема Майдану, в поєднанні з культурою України. Щоб нагадати студентам про події минулого та об’єднати їх, ми вирішили втілити цю ідею. Оскільки в нас навчаються студенти з різних куточків України», – каже одна із організаторів Ірина Попович.

Колишня студентка Юля розповідає, що такі заходи є важливими, бо вони допомагають людям познайомитись із мистецтво та долучитись до благодійності.

Сам проект «БожеЯВільна» присвячений п’ятій річниці трагічних подій на Майдані, пам’яті Героїв Небесної Сотні та року сім’ї.

Нагадаємо: Пряник, кров і врятоване життя: у Франківську провели благодійну акцію

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!