У Франківську Павло Ар’є та Ірма Вітовська презентували «Бабу Прісю»

Сьогодні, 6 вересня, відбулася презентація збірки п’єс “Баба Пріся” з Павлом Ар’є, Ірмою Вітовською та Олегом Вергелісом.

«Баба Пріся та інші герої» − збірка п’єс, до якої ввійшли твори, які вже були втілені на сцені, й ті, що чекають на театральне втілення.

На початку презентації театральний критик Олег Вергаліс висловив сподівання, що незабаром Павло Ар’є стане нашим Шекспіром.

«Ця книжка об’єднала три п’єси. Проте найбільше уваги хочу звернути на п’єсу “На початку та наприкінці часів, або Баба Пріся». Ірма там зіграла роль 86-річної Баби Прісі і довела, що у ролей немає вікового обмеження. Крім того, цю п’єсу в свій репертуар взяло вже п’ять театрів», – додав він.

Для написання  п’єси «Баба Пріся» Павло Ар’є навіть за свої кошти їздив  у Чорнобильську зону відчуження. Спочатку він планував написати історію про пожежників. Проте після побаченого сюжет перекрутився.

«У своєму житті я не грала український типаж. Ну, хіба що тільки на початку кар’єри. Це вперше мені запропонували зіграти таку роль. У п’єсах для мене має бути конфлікт, який зачіпає безпосередньо мене, а не режисера. А Павло якраз чітко заклав конфлікт трьох поколінь», – розповіла Ірма Вітовська.

Нагадаємо, Ірма Вітовська приїхала до рідного міста на репетиції нової вистави.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!