У Франківську показали благодійну виставу для порятунку прикарпатської журналістки

В Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі відбувся благодійний показ вистави “Оскар і Рожева пані”. Усі кошти, зібрані на виставі, а також виручені за продаж квитків передадуть на лікування прикарпатської журналістки Оксани Кваснишин та Володимира Кучинського – українського режисера, керівника львівського молодіжного театру імені Леся Курбаса.

Ці двоє талановитих людей стикнулися зі страшними діагнозами і потребують допомоги у лікуванні онкології. Люди з усієї України долучаються до акцій, благодійних зустрічей, аби допомогти зібрати необхідні кошти.

Перед початком вистави на сцену піднялися колеги Оксани Кваснишин, аби закликати людей допомогти зібрати кошти на лікування журналістки:

“Коли вона вже працювала на ICTV, то знаходила час на допомогу іншим людям. Маленька дівчина, що змогла перемогти рак завдячує Оксані своїм здоров’ям і, зрештою, своїм життям. Пізніше Оксана була змушена залишити престижну роботу, аби боротися за життя своєї мами, яку врятувати не вдалося. Тепер допомоги потребує вона сама, лікарі кажуть, що її життя коштує щонайменше 60 000 євро”, – звернулася до глядачів зі сцени журналіст каналу 1+1 Алла Пасс.

Людмила Андріїшин, представниця Благодійного фонду допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза» розповіла, що це вже 41-ша благодійна вистава, і кожного разу вони збирає повні зали і допомагає потребуючим:

“Це надпотужна емоція, переоцінка власних життєвих  цінностей. Вистава стала мистецько-соціальним продуктом, а це означає, що задумане нами функціонує так, як належить. Давайте не будемо думати про те, що ми тут когось просимо. Краще подякуємо Богу за те, що він нам дозволяє бути тут і зараз і допомагати іншим”, – зазначила Людмила.

На виставі вдалося зібрати 15 709 гривень, ще частина коштів на лікування надійде з продажу квитків.

Нагадаємо, Журналісти попросять допомоги для Оксани Кваснишин у депутатів Івано-Франківської облради

DSC_8234DSC_8255 DSC_8268 DSC_8271 DSC_8282 DSC_8293 DSC_8303 DSC_8305 DSC_8312

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!