У Франківську презентували нові турецькі автобуси

Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську відбулася презентація нових автобусів на КП “Електроавтотранс”.

12 автобусів турецького виробництва вже з понеділка розпочнуть курсувати містом. Автобуси їхатимуть комунальними маршрутами Франківська. В основному це маршрут №55.

“Як ви бачите ми поставили різні номери маршрутів на табло, тому що ці автобуси в тій чи іншій кількості будуть їздити по всіх маршрутах які вже діють в місті Івано-Франківськ і ще будуть діяти,” – каже Віталій Голутяк.

Автобуси оснащенні двигунами стандарту Євро 5. Системою нейтралізації вихлопних викидів. Розраховані автобуси на велику кількість пасажирів – 26 сидячих та 68 стоячих місць. Для людей з обмеженими можливостями є спеціальний пандус, сидіння та місце для розташування візка. Для комфорту управління, для водія автобус оснащений камерами. Водій може спостерігати за пасажирами та усіма дверима. Автобуси оснащенні кондиціонеом.

“Сьогодні ми маємо можливість презентувати уже всю техніку яка надійшла до Івано-франківська. Маємо можливість повідомити, що у понеділок виїжає новий маршрут #55, який буде з’єднювати Крихівці та автостанцію #2. І до кінця цього місяця – початок квітня ми розглядаємо ще 2 маршрути які будуть запровадженні в місті Івано-Франківську. Таким чином з будь-якого кінця міста, теоретично можна буде скористатися комунальним транспортом. Це буде зручно й це є конкуренція приватному транспорту який діє в місті Івано-Франківськ,” – сказав мер.

Нагадаємо, USB-зарядка, місця для візків і тварин: до Франківська привезли турецькі автобуси

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!