У Франківську розповіли про поточні та капітальні ремонти в мікрорайонах БАМ та Військове містечко

Як в Івано-Франківську проводять ремонти в мікрорайонах БАМ та Військове містечко обговорювали сьогодні, 10 вересня, на оперативний нараді у міського голови.

Директор КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко розповів, що вони займаються суто ремонтом доріг. Зокрема, виконувались роботи на вулиці Довженка, ремонтували покриття струменевим методом за допомогою бітумізатора на кільці Мазепи-Довженка та на вулиці Крихівецька тощо.

Крім того, директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Шутка додав, що протягом останніх днів вони капітально ремонтували мережі зовнішнього освітлення дворів на семи об’єктах. Зокрема, на вулиці Дорошенка, 18б, Дорошенка, 28, Сорохтея, 9а та 9б, Сухомлинського, 4. Також робили освітлення біля освітніх закладів, влаштували освітлення на кільцевій розв’язці вулиць Довженка-Крихівецька-Набережна-Мазепи та освітлення торговельних рядів на Мазепи тощо.

Директор КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” Мирон Джус наголосив, що у них в цьому районі є понад 50 будинків.Загалом підприємство провело 30 ремонтів на суму 355 тисяч гривень. З усіх ремонтів 28 об’єктів ремонтували поточно, а на двох – були капітальні ремонти. Директор КП “Дирекція замовника” Василь Білик додав, що у них є 9 будинків і майже усюди проводились роботи.

В.о. директора ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євгеній Герасименко також зазначив, що вони у міжопалювальний період готувались до зими. Тобто замінювали обладнання в котельнях та частини тепломереж. В загальному, виявили 14 проривів на тепломережах від котельні Дорошенка, 28а. Наразі ліквідовування проривів завершено.

“Зима все покаже”, – прокоментував доповідь Герасименко Марцінків.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак додав, що вони у 2017-2019 роках капітально ремонтують вулицю Мазепи. Також цього року зробили декілька капітальних ремонтів міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на вулицях Дорошенка, Мазепи, Сухомлинського. Департамент планує капітальний ремонт проїздів на вулицях Мазепи, 169 корпус 2,3 – Мазепи, 173 корпус 1,2,3.

Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк сказав, що вони встановили світлофор на Довженка-Сухомлинського, чотири зупинки громадського транспорту та лежачого поліцейського. Планують встановити ще декілька острівців безпеки та два лежачих поліцейських. Міський голова наголосив, що острівці безпеки треба якось обмальовувати яскравим кольором, аби їх було видно.

Нагадаємо, ремонт франківського озера цьогоріч не завершать через мільйонні борги 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!