У Франківську визначили переможців творчого конкурсу про булінг серед старшокласників

В Університет Короля Данила 16 листопада відбулася церемонія нагородження переможців  творчого конкурсу для учнів 9-11 класів шкіл на тему «Булінг – історії, які не розповідають». Подія відбулася  в рамках II Міжнародного науково-практичного симпозіуму “Гуманізація кримінальної відповідальності“.

Конкурс проводиться з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – булінгу (англ. bully – залякувати, цькувати, задирати) – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження, його причин, наслідків, можливих заходів протидії та притягнення до відповідальності, профілактики.

Конкурсні роботи виконувалися у вигляді одного слайду  або на папері. Плакат Анни Бойчук, вихованки гуртку журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ольга Андріяшко) визнано найкращим. Десятикласниця отримала 1000 грн. та можливість навчатися в Університеті Короля Данила безкоштовно.

“Зізнаюся, що коли мені зателефонували і повідомили про мою перемогу, від емоцій я навіть розплакалася”, – не стримує своєї радості Аня.

Варто зазначити, що третє місце теж за учнями гуртка журналістики – Мельничук Марією та Нижник Людою.

Нагадаємо, Поліція Івано-Франківщини розповіла про новий метод розшуку зниклих дітей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!