У Калуші відкрили кінозал 3D-формату

Наприкінці року влада Калуша зробила подарунок мешканцям міста: відбулося відкриття кінозалу у палаці культури “Мінерал”. На перший кіносеанс можна буде сходити вже 1 січня. Вмістимість залу — 100 місць.

Захід зібрав чимало людей, у тому числі — практично всю владу міста, інформують Вікна.

Міський голова Ігор Матвійчук, який був ініціатором відкриття кінозалу, подякував усім, хто допомагав із реалізацією ідеї та працював над її втіленням. Він також зазначив, що 3D-кінотеатр має стати гарним новорічним подарунком громаді.

— Було багато скептиків, які не вірили у реалізацію цього проекту, але, як бачите, він успішно реалізований. Тож, запрошую всіх калушан та гостей міста на перегляд фільмів. Перший кінопоказ відбудеться уже 1 січня, — наголосив він.

Оновлений кінозал освятили священнослужителі греко-католицької, православної та римо-католицької конфесій, після чого всім пристунім продемонстрували перший різдвяний фільм.

Ігор Матвійчук повідомив, ремонт кінозалу обійшовся бюджету у 2,5 млн гривень: 1,2 млн — обладнання та 1,3 млн сам ремонт.

Для кінозалу зокрема, закупили нове обладнання 3D-формату та сучасний екран зі срібною ниткою.

З розкладом сеансів у кінозалі можна буде ознайомитися на сайті управління культури Калуської міської ради.

Нагадаємо, У Франківську підсвітили відомий кінопалац.

sequence_11-still002__large sequence_11-still007__large sequence_11-still010__large sequence_11-still015__large sequence_11-still016__large sequence_11-still018__large sequence_11-still025__large