У Коломиї розібрали завали коледжу. Версії вибуху, теракту відкидаються

Сьогодні, 16 травня, в Івано-Франківську повідомили подробиці обвалу фасаду в коледжі у Коломиї.

Повідомлення про подію надійшло 15 травня. За кілька хвилин на місце прибули працівники ДСНС. Перше, що слід було знати — чи немає потерпілих, порахувати усіх студентів та персонал, перевірити, чи немає загрози руйнування будівлі, вибухових пристроїв.

На місці працювала комісія, міський голова. Приступили до розбирання завалів, залучена техніка комунальних служб. Люди відведені на безпечну відстань, вжиті заходи для попередження мародерства. Завал відбувся під час навчального процесу, усі речі студентів залишилися в класах.

Коли директор коледжу побачив, що в нього в кабінеті тріщини на стінах та стелі, дав команду про евакуацію. Таким чином ніхто не постраждав. На 6.30 розбір завалів завершено, до цього процесу залучено 28 одиниць техніки, 248 чоловік.

Навчальний процес у будівлі проводитися не буде. Будуть з’ясовувати причину обвалу. Версія вибуху чи теракту відкидається.

Газ у будівлі був відключений. Версії будуть відпрацьовуватися. Це може бути нестійкість чи зношеність будівельних конструкцій.

Будівля побудована у 1964 році, до завалу це була адміністративна будівля сільмашу.

На момент обвалу у приміщенні перебувало орієнтовно від 200 до 400 чоловік, повідомляють у ДСНС.

коломия

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!