У Коломиї відбувся авіаційний етнічний фестиваль «Ніч на Івана Купала»

Івана Купала цими днями святкували не лише на землі, але й у небі. На Прикарпатті у Коломиї  розпочався однойменний авіафестиваль. Близько 50 літаків злетілися з усієї України, і навіть з-за кордону.

Повітряному трафіку Коломиї тоді міг позаздрити навіть Бориспіль. Щохвилини літаки злітали або приземлялися. Один за одним сідали борти з Києва, Житомира, круті віражі над злітною смугою робили пілоти з Чехії, пише ТСН.

“Ми заманюємо не тільки польотами, а й нашими краями, нашими горами і нашою гостинністю. Радий, що цим піднімаю престиж Коломиї і престиж України”, – розповів організатор авіафестивалю Ігор Табанюк.

Поки пілоти вправлялися у точності приземлення, проводили змагання з орієнтування на місцевості – шукали описані їм орієнтири,  планеристи показували вищий пілотаж.

Правда погода швидко змінювалась. Пілоти великою групою вилітали у бік Говерли. Але вже за 15 хвилин починалася бовтанка, темні хмари притискались до верхівок гір.

Івана Купала не пускає, вирішили забобонні пілоти і повернулися в бік Косина. Там теж є доглянута злітна смуга, на якій зручно перечекати негоду.

“На тому тижні ми літали в Косино, там відкрили новий аеродром, ще раніше в Підгірцях ми відкрили новий аеродром, тому Україна розвивається не завдяки, а всупереч”, – розповів він.

До теми: ТОП-15 місць, де можна відпочити у Карпатах

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!