У серпні завод “Леоні” у Коломиї випустить першу продукцію

Директор заводу “Леоні” у Коломиї Руслан Грем розповів, на якому етапі зараз будівництво заводу, скільки людей працевлаштовано вже і як їм нараховується зарплата.

Як зазначає Руслан Грем, будівництво заводу у Коломиї розбите на кілька черг. На сьогодні завершується перша черга – 6500 квадратних метрів виробничої площі та 3000 квадратних метрів офісних приміщень. Загалом на сьогодні вже зведено майже 10 000 квадратних метрів, пише Дзеркало Коломиї.

“Протягом другої черги, яка  згідно з планом має розпочатися наступного року, має бути збудовано ще 10 000 метрів квадратних. Є плани і проекти на тривалішу перспективу, до 2020 року підприємство повинно розширитися до 40 000 квадратних метрів. Це майже така ж площа, яку займає наш завод у Стрию”, – зазначає директор.

Перша черга була здана в експлуатацію вчора, 30 червня. Одразу ж розпочалося облаштування перших робочих місць – монтаж обладнання, облаштування складських та офісних приміщень. Цей процес триватиме до 30 липня.

У серпні 2017 року “ЛЕОНІ” у Коломиї почне працювати і давати свою першу продукцію для автомобілевиробників “Фольксваген”, “BMW”.

 Руслан Грем розповідає, що на сьогоднішній день працевлаштовано 220 осіб, які проходять стажування у Стрию. Крім цього, вже сформовано ряд офісних відділів – інженерний, відділ якості, логістики, ІТ, HR тощо. До грудня цього року кількість працівників на заводі має зрости до 1000. А до кінця 2018 року на заводі згідно з планом розвитку має бути 2500 працівників. Загалом до кінця 2020 року кількість працюючих зросте до 5000. Але проблема з кадрами є.

“Проблеми з трудовим ресурсом – це глобальна тема, і вони існують не тільки на Заході України чи в Україні загалом. Вони є в Словаччині, Румунії, Сербії. Це ті країни, де розташовані наші заводи, – каже Руслан Грем. – Яка ситуація в Коломиї? На сьогодні опрацьовуємо територію в радіусі 40 кілометрів від міста. Тут ми запускаємо свої рекламні акції, інформаційні програми, презентації. Ми доводимо до людей, що таке “ЛЕОНІ”, що ми виробляємо, що ми пропонуємо”.

80% усіх працівників заводу – це робітники-оператори виробничих ліній і 20% – офісні працівники.

“Ми – виробниче підприємство, тому орієнтуємось на звичайного працівника. Це люди, які не мають вищої освіти, знання іноземної мови чи спеціальних навичок. Це люди, які здатні за місяць навчання якісно опанувати усі процеси виробництва кабельної продукції”, – каже пан Руслан.

Кваліфіковані офісні працівники отримують від 9000 гривень, а людина, яка працює на виробництві, отримуватиме від 7000 гривень.

Нагадаємо, До червня у Коломиї планують завершити будівництво заводу Leoni

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!