Угорники – не наркодиспансер: мешканці приміського села вийшли на протест

Сьогодні, 8 серпня, мешканці села Угорники, що поблизу Івано-Франківська, вийшли на збори біля будинку, де планують відкрити наркологічний диспансер.

Сільська голова Любов Атаманчук повідомила, що збори мешканців села вирішили проводити саме біля будинку, де має функціонувати центр, бо люди виступають проти цього.

“Громада живе своїми традиціями і життям. Ми вважаємо, що такий заклад мав би бути за межами населеного пункту, де ці люди могли б лікуватися та відпочивати”, – каже Любов Атаманчук.

Люди вимагають не відкривати центр, а також, щоб орендарі покинули орендований будинок. Відкриття центру має відбутися о 16.00.

Підприємець Шліфутка Марія Іванівна, не порадившись з громадою, підписала договір оренди. Вона не вбачає небезпеки в майбутніх орендарях.

Голова села каже, що представники клініки теж не порадились з селянам перед тим, як вирішили відкрити центр. За її словами, якби з громадою порадились, то люди б це інакше сприйняли ситуацію. Любов Атаманчук каже, що власник приміщення мав звернутися в сільраду і повідомити, що планує здати приміщення в оренду такому центру.

“Люди налаштовані дуже категорично, тому якщо ситуацію не врегулювати, ми будемо неодноразово проводити страйки. З керівництвом центру громада наразі не спілкувалася”, – додає голова села.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!