Українці незадоволені роботою “Укрпошти”

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» надає послуги поштового зв’язку, є національним оператором поштового зв’язку. Товариство підпорядковане Міністерству інфраструктури України.

 

“Укрпошта” — це понад 13 тисяч поштових відділень по всій країні, з них близько 10 тисяч — у сільській місцевості. На підприємстві працює понад 98 тисяч працівників. За рік Укрпошта здійснює 300 млн поштових відправлень, 17,5 млн посилок та відправлень з оголошеною цінністю, 22 млн переказів, здійснюють доставку понад 120 млн пенсій та безпосередньо доставляють пошту до 15 млн абонентських поштових скриньок. Але попри такі успіхи підприємства українці не задоволені послугами Укрпошти. Багато хто з користувачів нарікають на те, що листи не доходять до адресата.

Останнім часом часто користуюсь “Укрпоштою”: відправляю паперові листи, листівки та інші відправлення. Щодо листівок: з 86 відправлених 5 не дійшли до адресата. З посилками ситуація ще гірша. Нещодавно відправляв книгу, ось вже тиждень, як людина нічого не одержала. 

Приходжу на пошту, розповідаю ситуацію.

Поштарка: – А у вас було обичне отправлєніє чи рекомендоване?

Я: – Звичайне відправлення.

Поштарка: – А, ну так шо ви хотіли?

Я: Тобто? “Укрпошта” не гарантує доставки відправлень?

Поштарка: – Конєчно нєт. Молодой чєловєк, ми вам шо – пошта Великої Британії?!

Маю підозру, що керівництво “Укрпошти” має на меті довести її до ручки і показати державі, що контора збиткова. На виході буде приватизація за три копійки і нормальний бізнес”, – написав у соцмережі Павло Подобєд.

На допис користувача зреагувало чимало людей, які мали невтішний досвід співпраці з “Укрпоштою”.

Без імені

Нагадаємо, Vodafone відповів меру Коломиї на заклик відмовитися від їх послуг

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!