Усі в білому: в Івано-Франківську провели дев’ятий велопарад дівчат (фото)

Сьогодні, 11 серпня, в Івано-Франківську вкотре провели велопарад дівчат.

За ліком він уже дев’ятий. Цього року дрес-код –  “total white” або “у білому”. Крім того, обов’язковою умовою було посміхатися та дзеленькати у дзвоники.

А минулого року дівчата їздили у стилі “пін-ап”. Організатори зазначають, що торік до велопараду долучились 200 учасниць.

Франківка Іванка Луканюк розповідає, що раніше вона тільки спостерігала за парадом: все часу бракувало долучитися. А вже  цього року їй вперше випала можливість взяти участь.

“Взяла дитину, чоловіка як групу підтримки та пішла. Багато жінок часто зайняті якимись проблемами. Треба змінювати трохи свій побут і забувати про всі турботи. Такий захід — чудова можливість. Дрес-код мені подобається кожного року. Цікаво спостерігати за кожною учасницею та її вбранням”, – каже жінка.

Розпочався парад на площі “Бастіону”. Згодом усі учасниці рушили за маршрутом: Низова — Майдан Шептицького — Галицька – Шеремети  — Лесі Українки — Сотника Мартинця — Михайла Грушевського — Гаркуші — Франка – Незалежності — Січових Стрільців — Шевченка — парк. ім. Шевченка. Колону велосипедисток супроводжували патрульні.

Уже на фініші, у міському парку, на дівчат чекав розіграш призів.

Нагадаємо, 20 дівчат і один хлопець: у Калуші провели забіг на підборах

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!