В 13 шкіл Івано-Франківська передали світловідбиваючі жилети

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що для українських школярів закуплять понад мільйон світловідбиваючих жилетів. Для цього уряд виділив 226,6 млн гривень.

Сьогодні, 22 травня, перші франківські школярі отримали свої “Комплекти безпеки”, які учням передали шкільні офіцери поліції та представники громадської організації “Громадська ініціатива Галичини”.

Напередодні літніх канікул патрульні приділяють значну увагу профілактиці порушень ПДР саме юними мешканцям міста у навчальних закладах, тому нагадали учням молодших класів правила безпечної поведінки на дорозі та наголосили на їх обов’язковому дотриманні, повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Івано-Франківська.

Також патрульні та громадські активісти передали навчальним закладам «Комплект безпеки школяра». Це набір, який складається з восьми світловідбиваючих жилетів різних розмірів та 20 манжетів, які роблять дитину помітнішою на дорозі.

Такі комплекти в реалізації Всеукраїнської кампанії «100 пунктів безпеки» з протидії ДТП за участі пішоходів, яка запустилась у рамках Національної програми «Traffic Challenge», передали у 13 шкіл Івано-Франківська.

Нагадаємо, днями під колеса автомобіля у Франківську потрапив неповнолітній велосипедист (ФОТО)

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!