В ІФНТУНГ урочисто розпочали ювілейний навчальний рік

1 вересня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу урочисто запалили Вогонь Знань, ознаменувавши початок нового навчального року, який співпав із 50-літнім ювілеєм університету.

Атмосфера свята панувала на оновленому стадіоні: зодягнені у вишиванки першокурсники ІФНТУНГ, коледжу економіки, права та інформаційних технологій, коледжу електронних приладів, учні фізико-технічного ліцею вишикувались колонами з директорами інститутів та очільниками навчальних закладів. Також на святі були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, викладачі, батьки та друзі студентів.

Над стадіоном здійнявся державний прапор України, потім до урочистої присяги першокурсників привела голова студентського парламенту університету – Ірина Чернова.

Запрошені на свято митрополит Івано-Франківський Української греко-католицької церкви – Володимир Війтишин та віце-ректор Івано-Франківського Богословського Університету Борис Гобир запросили присутніх до спільної молитви за українську молодь, студентство та університет.

Звернулася до студентів і Марія Савка, яка відзначила високий рівень знань, які демонструють викладачі вузу. Яскравим прикладом цього слугує той факт, що випускники університету нафти і газу займають провідні посади, виграють різноманітні конкурси та здобувають гранди. Зокрема, як зазначила посадовець, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук теж є випускником цього закладу.

«Від імені Олега Романовича та від себе особисто щиро вітаю всіх студентів із Днем знань. Зичу, щоб цей початок вашого дорослого життя з кожним днем набирав темпів щодо підкорення вершин. Впевнена, що викладачі вузу зуміють донести до вас істину не тільки науки, а й вкажуть вірні шляхи на дорозі життя», – зазначила Марія Савка.

Також посадовець акцентувала увагу на оновленому стадіоні, де днями завершився процес відновлення покриття легкоатлетичних бігових доріжок.

Нагадаємо, У Франківську реконструюють стадіон університету нафти і газу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!