В Івано-Франківську готуються до нового навчального року

Сьогодні, 13 червня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього пройняли рішення про підготовку закладів освіти міста до нового 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Так, до 1 вересня всі керівники закладів середньої та дошкільної освіти мають прозвітувати про роботу.
Також виконавчий комітет створив комісію, яка має перевірити готовність шкіл та садків до навчання. Відповідно, члени комісії мають провести об’їзд закладів загальної середньої освіти до 16 серпня, дошкільної освіти – до 12 вересня та оформити акти готовності навчальних закладів до нового навчального року.

До 31 серпня в Івано-Франківську мають сформувати мережу освітніх закладів на 2019/2020 роки, а до 5 вересня – провести облік дітей шкільного віку та максимального залучити дітей п’ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти.

Крім того, до 13 вересня потрібно проаналізувати стан здобуття повної загальної середньої освіти та вжити заходів щодо продовження навчання і працевлаштування випускників шкіл, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснити передбачені чинним законодавством виплати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування і до 20 вересня підвести підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Також необхідно забезпечити створення належних умов для організації профільного навчання учнів старшої школи та впровадження нового Державного стандарту у 11-х класах, створення умов для організації навчання учнів 1-их класів в умовах Нової Української Школи та інше.

До речі, у рішенні виконкому йдеться про те, що День знань планують провести 2 вересня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!