В Івано-Франківську купили ще чотири австрійські тролейбуси

Сьогодні, 13 липня, в Івано-Франківську відбулась презентація чотирьох нових австрійських тролейбусів рухомого складу КП «Електроавтотранс».

Розпочав презентацію Вітайлій Голутяк директор КП «Електроавтотранс». «Ми презентуємо чотири тролейбуси, які із завтрашнього дня починають їздити Івано-Франківськом. Новинкою у цих тролейбусах є те, що водіями будуть і жінки. А друге – ці тролейбуси обладнані електроскопічними шлангами», – повідомив Голутяк.

Каже, схожі тролейбуси пропрацювали останні дев’ять місяців на лінії. Наразі влада продовжує оновлювавати тролейбусний склад підприємства.

Також у Франківську апланують побудувати близько 8 км тролейбусних мереж.

А міський голова Руслан Марцінків додав, що близько 30% рухомого складу оновлено, і місто далі буде рухатися у цьому напрямку. “Ми хочемо збільшити мережу. Побудувати дві підстанції і збільшити кількість тролейбусів. Ми також виконуємо соціальну функцію, і надіємось, що скарг у людей не буде”, – каже він.

Приміські села, обіцяє, незабаром будуть приєднані до Івано-Франківська, тому тролейбусні шляхи будуть і там. «Ця техніка показала себе добре, тому ми продовжуємо купляти такі тролейбуси», – каже мер.

До речі, тролейбуси обладнані системою, яка дозволить не тільки чути назву зупинки, але й побачити їх на екранах. А ще один позитив такого транспорту у тому, що тролейбуси пристосовані для людей з інвалідністю.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!