В Івано-Франківську Поліна Кулакова презентувала трилер “Корсо”

Сьогодні, 29 травня, в Івано-Франківську відбулась презентація трилера молодої письменниці Поліни Кулакової під назвою”Корсо”.

Це вже другий її роман, перший – “Я пам’ятатиму твоє обличчя” – побачив світ у 2014 році. Книгу видало видавництво “Дискурсус”.

“Книгу частіше позиціонують як детективний трилер, але я вважаю, що тут доречніше сказати “психологічний трилер”. Написала я його досить давно – процес тривав дев’ять місяців, потім рукопис два роки лежав у шухляді. Потім, коли він “відлежався”, я відчула – настав час випустити книгу до людей. Мабуть, я скучила за всім цим – бігати, їздити, презентувати книжку. Назва роману пов’язана з тим, що один із персонажів – великий пес, такий собі мовчазний свідок породи Cane Corso. Коли я була маленькою, мої батьки займались у кінологічному клубі, і одного дня розповіли мені про цю екзотичну породу. Я загорілась мрією мати такого пса, потім я виросла, влаштувалась на роботу – і виявилось, що в моєї колеги є пес такої породи”, – поділилась Поліна Кулакова.

На презентацію, яка відбулась у книгарні “Є”, прийшло декілька десятків друзів та фанатів творчості письменниці. До книги було попередньо відзнято буктрейлер, який можна переглянути за цим посиланням.

“Це роман про серійного вбивцю – є невелике місто, в ньому відбувається серія вбивств жінок. Один із персонажів, власне, і є вбивцею. Іншим персонажем є дівчина, з якою в один момент перетинається маньяк – вона стає свідком одного зі зникнень. А ще книга – про добро і зло, зокрема – про те, що немає ні абсолютного добра, ні абсолютного зла”, – розповіла письменниця про сюжет своєї книги.

Читайте також: Школярка та древні боги: Дара Корній презентувала у Франківську “Зворотний бік світів”

DSC_4056 DSC_4060 DSC_4061 DSC_4069 DSC_4076 DSC_4082 DSC_4091 DSC_4095 DSC_4102 DSC_4103 DSC_4108

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!