В Івано-Франківську розповіли про порушення під час виборчої кампанії

Сьогодні, 25 лютого, у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбувся брифінг щодо стану криміногенної ситуації за минулий тиждень та щодо порушень під час президентської виборчої кампанії.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош розповів, що протягом минулого тижня надійшло 43 повідомлення про порушення виборчої кампанії. 6 з них надійшли від громадян, 8 повідомлень від працівників поліції та 28 від спостерігачів «Опори», крім цього, надходили повідомлення до інтернет-ресурсів.

“Складено 27 протоколів про адмінпорушення, під час виборчої кампанії які були скеровані до суду. Вони знаходяться в стадії розгляду. Три скеровано до інших органів, а в інших не знайшли порушень. Також нині три порушення перевіряються», – сказав Володимир Голубош.

Він додав, що 23 лютого надійшло повідомлення на 102 про порушення на засіданні комісії, під час якого в документах зафіксували 24 людей, а фактично було 23 людини. Наразі ця інформація перевіряється.

«Наразі немає підтверджених фактів підкупу виборців. У Галицькому районі було зареєстровано повідомлення про підкуп виборців, цю інформацію перевірили. Виявилось, що там просто роздавали листівки, інформація не знайшла свого підтвердження», – зазначив Голубош.

Нагадаємо, На Прикарпатті вже зареєстрували 36 повідомлень про агітацію з порушеннями

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!