В Івано-Франківську розставляли «роздІловІ»

Сьогодні, 26 лютого, у громадському ресторані UrbanSpace 100 відбулася презентація оновленої версії віртуального простору проекту rozdilovi.org

«роздІловІ» — це поезія Сергія Жадана, візуалізація Олі Михайлюк, музика Олексія Ворсоби і Влада Креймера. Ідея такого поєднання належить Олі Михайлюк.

«роздlловl» — це мультимедійне дослідження любові — словом, звуком, зображенням. Від публіки очікується здатність сприймати усіма органами. Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Крапка. Виникає з НІЧОГО, щоб стати безкінечністю. НІЧОГО є головним словом проекту. Але чи лишається воно нічим, перетворившись в шість літер на папері? За що триматися в порожнечі (може, саме за ці літери)? Що важливіше — слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонація, з якою воно сказане, адресат? Об’єктами проекту-дослідження стають також слова «ніжність», «війна», «ніч» і «любов».

 Івано-Франківськ стане першим містом, у якому буде презентовано оновлену версію сайту. Він, наче машина часу, дозволяє досліджувати численні прояви проекту. За участі автора сайту Дмитра Лідера, а також творців оффлайнової версії режисери Олі Михайлюк і музикантів Олексія Ворсоби (гурт PortMone) і Влада Креймера.

Завтра, 27 лютого, о 20:00 «роздІловІ» покажуть у франківському облмуздрамтеатрі.

Нагадаємо, що автор проекту Оля МИХАЙЛЮК про «роздІловІ» каже так: це не той твір, від якого варто чекати гострого й пристрасного сюжету»

IMG_3999 IMG_4000 IMG_4003 IMG_4006 IMG_4010 IMG_4012

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!