В Івано-Франківську відкрили оновлений центр екстреної медичної допомоги

Сьогодні, 10 жовтня, у центрі екстреної медичної допомоги відбулося відкриття оновленого відділення.

Надвірнянське відділення, Солотвинське відділення та Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали ключі від машин швидкої та сертифікати.

За кошти обласного бюджету закупили електрокардіографи для відділень Делятина, Єзуполя, Космача, Микуличина, Отинії, Солотвина, Чернелиці, Перегінська, Верховини, Ворохти.

“Я мав мету, і мав власне бачення того, як має працювати центр екстреної допомоги. Хочу подякувати всім, хто долучився до створення центру. Ми вже працюємо з 55% населення Івано-Франківська”, – каже директор обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Мирон Матейко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що це великий плюс для міста, відкриття оновленого відділення. Він додає, що місто в свою чергу доробить дорогу до центру.

Сергій Гур’єв, заступник директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, каже, що вірить в те, що такий центр покращить стан медицини на Івано-Франківщини.

“Будівля дуже сучасна, і дякую всім ініціаторам, впевнений, що цей заклад один із кращих в Україні. Хочу побажати колективу хорошої плідної роботи”, – підсумовує голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Читайте також: Лікарням Івано-Франківщини потрібно майже 1500 комп’ютерів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!