В Івано-Франківську відкрили Центр освітніх інновацій

Сьогодні, 16 липня, у Івано-Франківську відбулося відкриття Центру освітніх інновацій.

Простір стане освітньою платформою, де юні франківці зможуть обмінюватися ідеями та втілювати в життя власні проекти.

“Такий центр є дуже хорошим, Він знаходиться в центральній частині місця, яка є привабливою для шкіл, для навчання. Дуже гарно, що такий центр відновився, він довго ремонтувався, але став сучасним креативним і модним”, – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Також мер додає, що переконаний в тому, що люди будуть приїжджати сюди з різних куточків світу.

“На мою думку світ змінюється, ми прогресуємо, цей центр дуже потрібен. Діти зможуть презентувати свої інноваційні ідеї, а ще цей центр буде служити платформою для вчителів. Наразі центр ще оснащується, до вересня думаю він буде повністю готовий”,- сказав Олексій Трелевський, один із керівників проекту “Навчимо тисячі дітей Arduino робототехніки в школах”.

Галина Лукомська, дизайнерка Центру освітніх інновацій, запевняє – візуальне середовище має вплив на учнів.

“Мені поставили завдання: зробити таке середовище з якого люди не захочуть виходити, в якому буде приємно знаходитися. Я сподіваюсь, у мене це вийшло”, – зазначила Галина Лукомська.

Мешканцям міста показали цікаві хімічні реакції. Також у центрі освітніх інновацій можна пограти у віртуальну реальність, побачити 3-D принтер, призму для створення голограми, а також торкнутися справжньої блискавки, яка знаходиться у кулі.

Читайте також: Досліди і роботи: У Франківську провели “Науковий пікнік”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!