В Івано-Франківську за три тижні на кір захворіло 60 дітей

Сьогодні, 22 січня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко розповіла про ситуацію із вірусними захворюваннями в місті. Вона розповіла, що з початку року на ГРВІ захворіло 4552 особи, з них – 3079 дітей до 18 років.

В загальному медики госпіталізували від початку року 143 особи, з них 138 – неповнолітні франківці. Летальних випадків наразі не було та епідемічний поріг не перевищено.

«Зараз ситуація трошки ускладнилася і цього тижня можемо мати зростання захворюваності на грип. Тому якщо у вас є якісь симптоми, то слід звернутися до лікаря», – сказала Бойко.

Окрім того, від початку року на кір захворіли 12 дітей із садків та 47 школярів. У лікарню госпіталізували 36 дітей, а також трьох дорослих. Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук додав, що 12% дітей не відвідували навчання минулого тижня.

Станом на 10 січня 2019 року в Україні наявні 792 517 доз вакцин проти кору, паротиту і краснухи. Перевірити кількість вакцин у вашій області можна у таблиці. Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja

Докладно, що робить МОЗ України для подолання кору і що може зробити кожен — за посиланням: https://bit.ly/2OFOSG3

Докладно про кір та вакцинацію проти кору — тут: https://bit.ly/2Dok6Qh

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!