В семи об’єднаних громадах Прикарпаття незабаром відбудуться вибори

На засіданні Центральної виборчої комісії 12 жовтня призначено перші та додаткові вибори до 7-ми об’єднаних громад Івано-Франківської області на 23 грудня цього року.

«Це спільна перемога громад усієї України, які надсилали звернення до Центральної виборчої комісії, аргументовано і у законний спосіб відстоюючи свій вибір та можливість змінювати життя своїх мешканців на краще», – розповідає директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

Згідно з постановою ЦВК № 156 від 12 жовтня 2018 року «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року» перші вибори призначено у Вигодській, Новицькій, Букачівській та Коршівській об’єднаних територіальних громадах.

А згідно з постановою ЦВК № 157 від 12 жовтня 2018 року «Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 23 грудня 2018 року» призначено додаткові вибори у сільських радах, які добровільно приєдналися до Рожнівської, Ланчинської та Брошнів-Осадської ОТГ.

У цих трьох громадах депутатів до сільської або селищної рад об’єднаної громади обиратимуть у селі Рибне (Рожнівська ОТГ Косівського району), селах села Середній Майдан, Вишнівці, Глинки (Ланчинська ОТГ Надвірнянського району) та у селі Брошнів (Брошнів-Осадська ОТГ Рожнятівського району).

Читайте також: Саботаж виборів – об’єднані громади Прикарпаття звернулись до ЦВК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!