Великодня Коломия: як запускали фонтан і 3D писанку (ФОТО)

Вчора, 27 квітня, в переддень Великодня, знову запустили фонтан “Водограй любові” та засвітили 3D-писанку – подарунок краянам від благодійного фонду “Покуття”, створеного за ініціативи народного депутата України, Андрія Іванчука.

Про це повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

На святі були присутні представники міської ради, освітяни, мешканці та гості міста. 

Одразу після запуску фонтану відбулося нагородження переможців конкурсу на краще фото біля фонтану та селфі з Андрієм Іванчуком. Цінні призи народний депутат вручав особисто.

“Я щасливий, що в нас є така добра традиція – щороку перед Великоднем запускати “Водограй Любові”. Сьогодні він без музики, бо триває піст”, – прокоментував запуск депутат.

Коломияни разом обирали переможця вже традиційного конкурсу “Фото біля фонтану”, шляхом вподобань на офіційній сторінці фонду в соціальній мережі. Оскільки перше та друге місце відділяло всього кілька голосів, було прийняте рішення нагородити цінними призами – планшетами – обох учасників. 

“Ми часто фотографуємося біля фонтану, донечка дуже любить тут гуляти – бігає, бавиться. Ми обрали найкращу світлину та розмістили її на сайті. Саме так стали учасниками конкурсу, а згодом – переможцями. Це – перший конкурс, у якому взяли участь, але в майбутньому активно долучатимемось”, – ділиться враженнями батько переможниці конкурсу, 3-річної Яринки. 

Переможця конкурсу “Селфі з Андрієм Іванчуком” обрали випадковим чином у соціальній мережі Instagram. Такий конкурс започатковано цього року під час нагородження переможців і лауреатів конкурсу дитячих малюнків “Великдень очима дітей”. 

Окрім того, найкращий учень ліцею № 1 отримав ноутбук за свої досягнення в навчанні. 

Після заходу сонця урочисто засвітили 3D-писанку, що знаходиться на площі навпроти ратуші. 

“Нехай у такий світлий святковий день усі отримають максимум задоволення від спілкування, походу до церкви, освячення паски. Найголовніше – щоб був мир у нашій країні та всі були здорові. Спільними зусиллями ми змінюватимемо наше місто та країну на краще. Всього найкращого та солодкої паски!” – привітав зі святом Христового Воскресіння всіх коломиян від імені благодійного фонду “Покуття”, Андрій Іванчук.

Нагадаємо: У середмісті Коломиї запустять світло-музичний фонтан та засвітять 3D писанку

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!