Відбувся пластовий військово-патріотичний вишкільний табір «Земля героїв»

З 30 червня по 9 липня в урочищі Осова Поляна біля села Воронів Рогатинського району проходив пластовий військово-патріотичний вишкільний табір І проби УПЮ «Земля героїв», присвячений 110-річчю Головного Командира УПА Романа Шухевича.

Учасниками табору були і пластуни Галицького району. Протягом таборування вони взяли участь у почесній варті на урочистостях у с. Княгиничі та с.Пуків, де була штаб-квартири Романа Шухевича, провели теренову гру «Бій на Золотій поляні», переглянули фільм «Нескорений», провели пластовий фестиваль патріотичної пісні на честь 110-річчя Романа Шухевича та 25-річчя відродження Пласту у Рогатині, змагалися на спортивно-туристичній смузі перешкод та спортових та військово-стрілецьких змагах на Осовій поляні.

Також учасники табору відвідали військово-спортивний клуб «Патріот» та музей зброї у м.Тлумачі, де провели стрільби з різних видів зброї та змагання із подолання смуги перешкод.

Завершився табір на Кулебах, де пластуни взяли участь у фестивалі «Чорна вишиванка» та зустрілися з дочкою Романа Шухевича – Марією Трильовською-Шухевич.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!