Відтепер у франківському ЦНАПі можна отримати свідоцтво про народження

Центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська відтепер видає й свідоцтва про народження. Цю послугу можна отримати як у головному офісі (вул. Незалежності, 9), так і в його територіальних підрозділах (вул. Галицька, 124А, вул. Гетьмана Мазепи, 185 та вул. Івана Павла ІІ, 4).

До слова, батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини не пізніше 1 місяця від її дня народження, повідомляють на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Як розповів керівник управління адміністративних послуг Богдан Питель, одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подається:

  • документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я;
  • паспорти батьків або одного з них;
  • документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або заява матері).

Після цього видається свідоцтво про народження. Отримавши свідоцтво, батьки можуть зареєструвати місце проживанням новонародженого, зареєструвати до дошкільного навчального закладу, отримати статус багатодітної сім’ї. Послуга з отримання свідоцтва про народження є безкоштовною.

“У нас з’явилась така ідея: чого б не видавати у ЦНАПі ще й свідоцтво про народження. Адже це швидко, зручно, доступно. До того ж, документ можна отримати у своєму територіальному відділенні. Загалом, постійно працюємо над тим, аби розширювати кількість послуг, що надає наш ЦНАП”, – зауважує міський голова Руслан Марцінків.

Він також вручив свідоцтва про народження трьом татусям та побажав усього найкращого їхнім родинам.

Телефон для довідок: 75-01-19, 75-20-41.

Читайте також: Ще п’ять прикарпатських об’єднаних громад отримають власні ЦНАПи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!