Впадуть дощі і все змиє: На Прикарпатті автомобіль по дорозі розлив фекалії

Учора, 22 вересня, у селі Клубівці Тименицького району автомобіль по дорозі розлив фекалії.

Пригода трапилася вночі. Мешканці села розповідають, що через село їхав автомобіль з Городенки, водій не помітив, як від машини відлетів шланг, з якого на дорогу вилилися фекалії. Житель села розповідає, що повертався додому сьогодні о 6 ранку, вся дорога була залита гноївкою.

Мешканці кажуть, що усі ці відходи потечуть їм на подвір’я, в колодязі. Кажуть, що телефонували в МНС, але ніхто не приїжджає, сказали, що впадуть дощі і все змиє.

“Ми дзвонили  в поліцію, але вони повністю нас ігнорують. При тому, що наряд поліції вчора був недалеко від цієї пригоди, бо оформлював інше ДТП”, – розповідають клубівчани.

Сьогодні, 23 вересня, на місце пригоди прибули МНСники, де провели нараду. Ухвалили рішення не змивати фекалії з дороги водою, бо це лише ускладнить проблему.

Під вечір у Клубівці приїхав самоскид і висипав обабіч дороги пісок. Місцеві мешканці взялися його розкидати по розлитих фекаліях.

Читайте також: У Дністрі виявили вiрус гепатиту А. Зараження людей можливе від Львівщини до Одещини

На запитання, хто привіз пісок, невідомі чоловіки відмовилися відповідати. Сказали, що їм зателефонували і попросили привезти пісок.

 Мешканці стурбовані ситуацією, хвилюються за здоров’я дітей.

Метрів 40 села залито фекаліями. У Клубівцях стоїть сморід, по дорозі їздять машини і везуть природнє добро далі.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!