Ви продаєте посади, – депутат про призначення головного лікаря Богородчанської ЦРЛ

Депутати Богородчанської районної ради призначили нового головного лікаря Богородчанської ЦРЛ.

Сьогодні, 7 вересня, відбулася чергова сесія Богородчанської районної ради. Обговорили питання звільнення головного лікаря центральної лікарні і призначення нового керівника.

За згодою 30 депутатів райради Юрія Манюха звільнили з посади головного лікаря Комунальної організації «Богородчанська центральна районна лікарня». Водночас на порядок денний винесли питання про призначення головного лікаря Богородчанської ЦРЛ.

Депутат облради Святослав Никорович звинуватив депутатів у продажі посади, адже призначення відбулося без конкурсної процедури, а також наголосив, що йому соромно за таке рішення.

Голова районної ради Богдан Головчук повідомив, що призначення відбувається відповідно до положення. На цю посаду претендує Юрій Павлушинський, виконуючий обов’язки головного лікаря Богородчанської ЦРЛ, який водночас є головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їхніх сімей Богородчанської районної ради. Присутні майже одноголосно підтримали кандидатуру Павлушинського, а також привітали його з призначенням.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!