Я стала маріонеткою якихось політичних ігор, – Ольга Сворак

Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція за участі скандально відомої журналістки ВО “Голос” Ольги Сворак, яка перебувала в полоні бойовиків “ЛНР”.

“Я справді перебувала на території “ЛНР”. Моєю місією була допомога тим людям, які перебувають на лінії розмежування, і я її виконувала. Про саме звільнення я не знала – кудись везли в наручниках та у мішку. Але коли я приїхала, то стала маріонеткою якихось політичних ігор. Там не було нашого телебачення, я нічого не знала. Наразі я готова до перевірки поліграфом. Я працювала на користь України”, – розповіла Ольга Сворак.

Нагадаємо, 27 грудня бойовики передали Україні двох полонених жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак. Остання раніше працювала в Івано-Франківську на ТРК “Вежа” та у КП “Водоекотехпром”. Після її звільнення в соцмережах розгорілись бурхливі обговорення – частина користувачів повідомляла, що Ольга Сворак насправді їздила до свого коханого – бойовика ЛНР.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо підозрілих аспектів її звільнення (гарного вигляду, косметики на відео – ред.), Ольга Сворак сказала, що вона була цивільнополоненою, а не військовополоненою.

“Стосовно відео, де було багато макіяжу – питання гриму вам невідоме? У відео є врізки, зрозуміло, як воно знімалось. Мені сказали – або це відео, або ти лишаєшся далі в підвалі”, – прокоментувала вона.

Ольга Сворак також критично відгукнулась про франківські ЗМІ, сказавши, що “ви всі вже собі придумали відповіді на ці запитання”. На питання ж про її стосунки з бойовиком ЛНР жінка відповіла, що це була легенда для прикриття, а потім цей же чоловік її передав сепаратистам.

dsc_4898 dsc_4901 dsc_4904

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!