Я живу з хворобою Паркінсона: У Франківську провели пізнавальний флешмоб

Сьогодні, 11 квітня у центрі Івано-Франківська на Вічевому майдані провели флешмоб, аби розповісти франківцям про важливість розуміння хвороби Паркінсона.

Організаторами такої акції стали Івано-Франківська ОКЛ та Івано-Франківський НМУ. Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона, вони  розповіли перехожим про те, як важливо розуміти особливості людей, що живуть з хворобою Паркінсона.

“Ця акція спрямована більше не на самих хворих, а на громадськість, – розповідає Гриб Вікторія,завідувач кафедри неврології та нейрохірургії. Люди мають з розумінням ставитися до хворих, адже їм трішки складніше адаптуватися. Вона повільніші, часто у них тремор, мають проблеми з пам’яттю, можуть кілька разів перепитувати одне і те. До них потрібно ставитися більш спокійно і розуміти їхній стан”. 

Сьогодні перехожі отримували буклети з інформацію про хворобу Паркінсона та головні її ознаки.

В Івано-Франківській області проживає близько 2000 хворих, переважно це жінки, не зважаючи на те, що в Україні більше хворих саме чоловічої статі. Це високий показник, розповідає Вікторія, тим паче, хвороба помолоділа – багато хворих і у віці до 40 чи навіть до 30 років.

Завтра, о 14:00 в обласній клінічній лікарні на Пасічній проведуть зустріч і з самими хворими.

Нагадаємо,У Франківську обоговорили проблеми онкохворих дітей

DSC_8487 DSC_8492 DSC_8494 DSC_8496

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!