“Євробачення 2019” в Ізраїлі під загрозою зриву – ЗМІ

“Євробачення 2019” відбудеться в Тель-Авіві, Ізраїль, 14, 16 і 18 травня. Однак, за останніми повідомленнями ЗМІ, Міжнародний пісенний конкурс під загрозою зриву внаслідок небезпечної ситуації в країні.

25 березня вранці стало відомо про попадання запущеної з сектора Газа (територія Палестини) ракети в житловий будинок, який знаходиться в 17 кілометрах від місця проведення “Євробачення 2019”. Це була одна з 30 ракет, які Палестина випустила по Ізраїлю після того, як Президент США Дональд Трамп визнав Голанські висоти – спірну територію – власністю Ізраїлю. Наразі військові дії лише посилюються, передає “Сегодня”.

Фото: facebook.com/EurovisionSongContest

Зі свого боку, офіційні представники EBU в коментарі “The Jerusalem post” заявили, що підготовка до “Євробачення 2019” активно ведеться.

“Охорона та безпека завжди мають першорядне значення для EBU. Ми продовжуємо працювати разом з KAN та ізраїльською владою для забезпечення благополуччя всіх, хто готується до “Євробачення” у травні і бере участь в ньому. Ми будемо продовжувати уважно стежити за поточною ситуацією в Ізраїлі” , – йдеться в повідомленні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!