За 9 місяців 2019-го року на дорогах Прикарпаття загинуло 105 людей

За дев’ять місяців на території Івано-Франківської області зареєстровано 2372 дорожньо-транспортні пригоди, з них 587 – з постраждалими учасниками дорожнього руху, в яких 775 людей отримали травми та 105 загинуло.

Основними причинами автопригод в області стали перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, та проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції, а також керування у стані сп’яніння.

На жаль, багато водіїв транспортних засобів не замислюються про наслідки, до яких призводить керування напідпитку. І, незважаючи на посилення відповідальності за це порушення, водії продовжують сідати за кермо після вживання спиртних напоїв.

Так за 9 місяців 2019 року працівники поліції склали 2234 протоколи, про адмінастративне правопорушення за ст.130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебували у стані сп’яніння).

Керування транспортним засобом в стані сп’яніння не тільки є одним з найбільш серйозних порушень правил дорожнього руху, але і сприяє іншим порушенням, зокрема виникненню аварійних ситуацій і настання тяжких наслідків. Тому керування транспортними засобами у стані сп’яніння неприпустимо за жодних обставин.

Прикарпатські поліцейські звертаються до водіїв! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Пам’ятайте, вас вдома чекають рідні та близькі. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!