«За тиждень особливих подій не сталося», – Бурко про косіння трави у Франківську

 Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа.

Під час засідання директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко розповів про косіння трави в місті.

«Минулого вівторка ми доповідали про стан косіння і за тиждень якихось особливих подій не сталося», – сказав Бурко.

Він наголосив, що у них є 10 осіб, один трактор та 12 травокосів, які косять кожного дня. Вони косили траву на Вовчинецькій, Хоткевича, Незалежності тощо.

«Але не вся трава, що в Івано-Франківську – на нашій відповідальності. Часто йде ситуація, що йде тротуар, потім будинок і трава. Чомусь вважають, що це наш об’єкт благоустрою, але ні», – додав Бурко.

Він наголосив, що до 20 травня працівники КП скосили траву на своїй територій, а зараз вже проводиться другий покіс трави, а де-не-де – третій.

Директор КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» зазначив, що вони також переглядають косіння трави на своєму підприємстві, і цьогоріч вона якось дуже швидко росте – по годинах. Також наголосив посадовець,що є ще одна проблема: косити мають люди, які фізично підготовлені до цього, а не двірники. Проте, на це треба додаткові гроші.

Директор КП «Дирекція замовника» Василь Білик наголосив, що на своїх об’єктах вони планують закінчити друге косіння трави до кінця тижня.

Директор КП «Міська ритуальна служба» Андрій Хруник додав, що косити траву у них почали з початку травня. Зокрема, провели роботи на кладовищах. Наприклад, на закритому кладовищі на вулиці Церковна траву покосили з 6 по 10 травня. Та зараз воно знову повністю заросло і треба знову відправляти туди людей.

Нагадаємо, Трава росте, як волосся: Марцінків доручив регулярно косити траву

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!