Західна Україна повинна нав’язувати любов, а не акцентувати на мові, – Dzidzio на презентації фільму в Івано-Франківську

7 вересня в івано-франківському кінотеатрі “Космос” відбудеться спеціальний показ комедії “Dzidzio “Контрабас” за участю творчої групи.

На показ завітали генеральний продюсер та актор Дзідзьо (Михайло Хома), генеральний продюсер Сергій Лавренюк, продюсер Павло Сушко, а також актори Лямур (Орест Галицький) та Сергій Либа.

Дзідзьо каже, що очікував на те, що люди його підтримають. Він об’їхав вже багато міст, але дуже хотів заїхати до Франківська.

На запитання чому вирішив зняти кінороботу, запитав чи пам’ятають усі відео “Майстра” та “Ангели чудяться”. Каже, що ніколи не зупиняється і тому вирішив зняти фільм. Коли почали знімати стрічку, то ніхто в них не вірив.

Читайте також: Наш фільм про добро, про позитив, про віру у Бога, -Дзідзьо про нову кінороботу

Стосовно російськомовного персонажа у фільмі музикант пояснив тим, що Україна багатомовна. “Коли приїхав в АТО, то побачив що 80 відсотків хлопців російськомовні. Тому прошу не робити з цього проблеми. Західна Україна повинна нав’язувати любов, а не акцентувати на мові”, – сказав Михайло Хома.

«DZIDZIO Контрабас» — це українська кінокомедія режисера Олега Борщевського, що вийшла 31 серпня 2017 року. Стрічка розповідає про трьох хлопців, які хочуть заробити грошей перевезенням контрабанди.

Протягом першого тижня на фільм продано 101 890 квитків. Стрічку показали на 218 екранах і зібрав 7 650 000 ₴ (296 684 $[31]), що на той час дозволило йому зайняти 1 місце серед усіх прем’єр.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!