Завершуються зйомки фільму з Жаном Рено та Василем Вірастюком

Знаменитий французький актор, зірка культових стрічок “Леон” та “Код да Вінчі” Жан Рено зіграв разом з вітчизняним богатирем Василем Вірастюком в українському фільмі “Поліна”.

Жан Рено, відомий за стрічками “Леон” і “Багряні ріки”, знявся в кількох заключних епізодах. Фільм є копродукцією України, Бельгії та Франції.

Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку, яка не знає нічого про своє минуле та живе зі злою тіткою та двоюрідним братом, які прагнуть позбутися дівчинки та заволодіти її спадщиною – кіностудією. Поліні вдається втекти і вона поринає у дивовижні пригоди, повідомляє Корупція.

“Мені було приємно стати частиною “української пригоди”, яким став фільм-фентезі “Поліна” завдяки моїм друзям — режисерові Оліасу Барко і оператору Тьєррі Арбогасту. І я був радий познайомитися і попрацювати з молодою українською актрисою Поліною Печененко, сором’язливою і тендітною”, — розповів Рено.

“Жан Рено — це справжній сеньйор, просто справжній самурай сучасності. Для мене була велика честь працювати з ним на проекті Поліна”, — зазначив співпродюсер стрічки Оліас Барко.

Крім Рено, у фільмі взяли участь такі актори, як Віржіні Ледуайен (“Пляж”, “8 жінок”), Едуар Бер (“Астерікс і Обелікс в Британії”), український силач Василь Вірастюк та білоруська актриса Яна Новикова (“Плем’я” ). Головну роль виконала українка Поліна Печененко.

Фільм обіцяли показати уже в квітні цього року. Втім зараз реліз стрічки заплановано на 2018 рік.

polina_virastiuk_1 vvv-2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!