Жертв немає, але місто не готове: у Франківську проаналізували наслідки негоди

Сьогодні, 4 вересня, в Івано-Франківську анонсували перевірку комісією ДСНС України стану забезпечення цивільного захисту в області.

“Така перевірка відбувається нечасто, і ми повинні бути до неї готовими. Щодо ситуації з вчорашньою негодою – велика вода завдала збитків, в Яремче зійшла ціла дорога. Людських жертв, на щастя, нема. Але 37 населених пунктів – без електропостачання. В обленерго обіцяють це усунути до кінця дня”, – розповів голова ОДА Олег Гончарук.

Комісія з ліквідації наслідків лиха зібралася вчора увечері. Як повідомив Ігор Влізло, вчора працювала вся аварійна техніка міста. Підтопило 52 будинки, адже за 4 години випало більше місячної норми опадів.

Також йшла мова про потребу в новому каналізаційному колекторі на Надрічній, де вчора затонуло кілька автомобілів.

Далі слово взяв перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький. Він сказав, що з часу попередньої перевірки системи цивільного захисту змінилось багато, були прийняті нові закони, тож роботи було чимало. А метою перевірки посадовець назвав потребу поглянути на реальний стан справ у сфері цивільного захисту населення.

“Я хочу попередити всіх районних посадовців. Перевірка дійде до всіх, і я не хочу бачити якихось хаотичних дій – держава довірила вам посаду, і ви маєте бути готовими організувати роботу УЦЗ в своєму регіоні”, – наголосив Олег Мельчуцький.

До теми: У Микуличині град розміром з яйце вибив врожай.

Нагадаємо: У Франківську буря повністю затопила проїзд під одним з мостів

Читайте також: Франківські патрульні повертають власникам втрачені у негоді номерні знаки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!