Звільнити від машин: у Франківську показали, як виглядатиме вулиця Курбаса

Цьогоріч в Івано-Франківську комунальники планують розпочати ремонт на одній із центральних вулиць – Леся Курбаса.

Ремонт цієї вулиці стане продовженням реконструкції вулиці Лесі Українки та площі Міцкевича. Вулиця Курбаса стане однорівневою, на ній встановлять вуличні меблі – лавки, урни, велопарковки, стовпці. Планується якісне освітлення та низка інших речей.

Начальник управління інфраструктурної політики департаменту ЖКПБ Назарій Рогів показав, як виглядатиме ця вулиця після всіх робіт.

“Розпочинаємо спецоперацію по звільненню вулиці Курбаса! Важко пригадати, скільки раз до нас звертались мешканці та підприємці з Курбаса з проханням навести лад на їхній улюбленій вулиці по аналогії до вже відреконструйованих Лесі Українки та Міцкевича. Наразі їхня територія захоплена хаотично запаркованими автомобілями, що створює щоденні незручності для ведення бізнесу та пересування мешканцям будинків”, – пише Назарій Рогів.

Особливістю стане динамічне освітлення, яке програмуватиметься дистанційно під різноманітні сценарії.

“Сподіваємось, що вечірні світлові шоу стануть улюбленою розвагою для містян та гостей міста. Не буду довго розписувати про доступність, безбар’єрність, безпеку та комфорт, бо ці параметри є базовими для наших проектів. Але оскільки громада цієї вулиці надзвичайно активна та дала життя такому популярнму заходу як “Квадрат Курбаса”, то й при реконструкції під час мощення покриття буде застосовано ці геометричні фігури. Квадратів вистачить на всіх!”, – додає він.

Нагадаємо, на вулиці Лесі Українки і площі Міцкевича свого часу встановили сучасні вуличні меблі, стовпчики та велопарковки, виклали вулицю гранітною бруківкою, зробили її пішохідною та безбар’єрною – все в найкращих традиціях сучасної урбаністики.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!