Франківські студенти зустрілися з Міністром екології та природних ресурсів України

Сьогодні, 19 березня, у рамках робочого візиту до Івано-Франківська очільник Міністерства екології та природних ресурсів України Остап Семерак завітав до Прикарпатського університету, де прочитав відкриту лекцію для студентів про сучасні екологічні тренди та виклики перед Україною, а також про зміст екостандартів, що діють в країнах ЄС та важливість змін екологічної свідомості для кожного громадянина нашої держави.

Міністр розповів, що сьогодні хоче обговорити роботу над національними парками Карпат і стан річок на Прикарпатті.

«Є шість національних парків, які працюють в Карпатах. Минулого року ми виділили велику суму на їх впорядкування. Карпати – це важливе місце і хотілося щоб воно стало особливим, визначним. Також ми обговоримо стан річок. В 2018 році до держави надійшло 5 млрд екологічного податку, Івано-Франківська область минулого року залишила собі 150 мільйонів на екологію»,- пояснює Семерак.

Учасниками заходу стало понад сто студентів екологів, біологів та інших фахів.

Також Остап Семерак зазначає, що в пріоритетах світових лідерів є боротьба із забрудненням, охорона довкілля, боротьба зі зміною клімату, ця боротьба є мінімум на другому місці. «Ми – посадовці зробили перші кроки в боротьбі за чисте довкілля. Вже декілька років підряд Україна тримається на 18-19 місці в рейтингу найбільш екологічних країн», – каже міністр.

Одним з головних результатів зустрічі стало запрошення студентів на практику в міністерство з можливим подальшим працевлаштуванням.

Нагадаємо: Франківські студенти зустрілися з Віце-прем`єр-міністром України

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!