Франківські студенти зустрілися з Віце-прем`єр-міністром України

 • Сьогодні, 18 березня, в Івано-Франківську відбулася зустріч студентів Прикарпатського університету з Віце-прем`єр-міністром України Іванною Климпуш-Цинцадзе, щодо євро-та євроатлантичної інтеграції.

  Іванна Климпуш-Цинадзе розповідає, що вони вже півтора року їздять зі своєю кампанією по регіонах України, щоб розповісти студентам сучасні можливості та розвиток євро-та євроатлантичної інтеграції.

  «Я продовжую свою робочу поїздку, в якій ми хочемо підкреслити можливості угоди про асоціацію, які стосуються кожного регіону. Ми хочемо пояснити студентам свої можливості та досягнення і почути їх питання, що їх цікавить. Насправді Україна давно має освітні програми, якими можуть користуватися студенти, школярі та викладачі, вчителі. Окрім цього, нас підтримує не тільки Європейський союз, а й НАТО», – каже Віце-прем’єр-міністр.

  Крім того, вона зазначила, що Україна сьогодні не є тільки прохачем, вона також має, що запропонувати Європейському союзу та євроатлантичному альянсу.

  Іванна Климпуш-Цинадзе пояснює, що труднощів у роботі є багато.

  «Ми маємо серйозний брак кадрового забезпечення. У сфері транспорту ми не маємо нажаль жодного закону, який би відповідав євроінтеграції. Для прикладу в громадському транспорті немає дотримано всіх правили, які мають захищати громадянина», – каже пані Іванна.

  Крім цього, вона розповідає про механізм поглиблення співпраці з Євросоюзом, про секторальну інтеграцію. За словами віце-прем’єра, механізм секторальної інтеграції передбачає розроблення взаємних зобов’язань щодо втілення конкретних заходів, незалежно від того, які політсили перебувають при владі.

  «Україна працює над механізмом інтеграції в енергетичній сфері та цифрових ринках, митній сфері, у сфері юстиції, свободи та безпеки. Механізм має мати перелік рішень, над розробленням якого мають працювати і Україна і ЄС», – зауважує Віце-прем`єр-міністр.

  Нагадаємо, Успіхи і перешкоди: у Франківську говорили про шлях до Європи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!