Франківців запрошують брати участь в конкурсі проектів і програм

Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську розповіли про початок конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Секретар міської ради Оксана Савчук розповіла, що відбір проектів триватиме протягом місяця, а сам конкурс проводять уже восьмий рік поспіль.

“У сучасному світі неабияк зросла громадянська активність. Мешканці бажають самостійно вирішувати ті чи інші питання. Хтось думає про ремонт будинку, у когось є ідеї як покращити простір у дворі, створити сучасні простори в закладах освіти, змінити ігрові зони для дітей в приміських селах тощо”, – сказала Оксана Савчук

Саме для реалізації таких ідей Івано-Франківська міська рада проводить щорічний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

На фінансування проектів 2019 року в міському бюджеті передбачено 5 млн.грн.

Оксана Савчук також показала новостворений, інтерактивний сайт конкурсу проектів та програм – http://konkurs.mrada.if.ua. На ньому можна знайти всю інформацію про умови та перебіг конкурсу.

“Я сподіваюсь, що люди поступово зрозуміють – управління своїм будинком справді приносить позитивний ефект. І втілення нових проектів підштовхуватиме франківців до створення ОСББ, до того, щоб брати своє життя в свої руки”, – додала Оксана Савчук.

Учасниками цього конкурсу можуть бути як ОСББ, так і громадські чи благодійні організації. Він проводиться на умовах співфінансування – 70% грошей на проект дає міська рада, 30% – його автори.

Максимальний обсяг фінансування для проектів від громадських організацій – 25 тисяч гривень, для мешканців будинків від 1 до 4 поверхів – 60 тисяч і для будинків, що мають 5 і більше поверхів – 100 тисяч гривень.

Проекти та програми можна подавати з 4 березня по 5 квітня до міської ради, на ім’я секретаря Оксани Савчук.

Читайте також: Робототехніка і майбутнє: в Івано-Франківську розповіли про STEM-освіту

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!