Робототехніка і майбутнє: в Івано-Франківську розповіли про STEM-освіту

 • Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук розповів про впровадження STEM-освіти у закладах освіти міста. Він наголосив, що зараз у нас якраз час розвитку STEM-освіти, Нової української школи та IT-освіти.

  Зокрема, у ЗШ №26 реалізовується проект «Розумники». Там діти мають комп’ютери і можуть вчитись в ігровій формі, а у ЗШ №3 є «Інтерактивна підлога». Популярним у місті є навчання програмування на мові “Скреч”. Максимчук каже, що в Івано-Франківську 300 учнів пройшли безкоштовне навчання програмування на мові “Скетч”. Окрім того, у місті вчать дітей програмуванню.

  «Найуспішніший наш проект – «Навчимо дітей Arduino-робототехніці». Цей проект добрий тим, що він має практичне застосування. Вихованці цього гуртка створили проект «EcoCity», – сказав Максимчук.

  Франківські учні презентували цей проект Президенту України. Діти не зупиняються і розробили проект, який визначатиме якість повітря у будь-якому приміщенні.

  Головний освітянин міста наголосив, що STEM-освіта – це справді освіта майбутнього. І навіть у закладах дошкільної освіти планується запроваджувати таке навчання.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!