Гранти та проекти: у Франківську підсумували діяльність “Теплого міста”

Днями в Івано-Франківську представники платформи «Тепле Місто» розповіли про діяльність за 2018 рік.

Керівник платформи Юрій Филюк розповів про кілька основних речей про людей, які створювали платформу.

“Перше, нам хотілось творити можливості для самореалізації. Далі, запустити здорові амбіції вищого рівня — рости, ставати кращими, створювати рішення не тільки для міста, а й для України й міжнародних контекстів. І третє, ми відчували дефіцит довіри у суспільстві”, – сказав Филюк.

Координаторка програми Urban Space Марта Гладка додала, що 2018 року громадський ресторан Urban Space 100 підтримав 26 міських проектів на суму 840 тис грн. (загалом за 4 роки діяльності — 91 проект на суму понад 2 млн грн.) Окрім того, у рамках програми «Міські Ґранти» минулого року було підтримано 14 проектів на суму 240 тис грн.

Ще один проект «Теплого Міста» — онлайн-медіа Urban Space Radio, студія якого розташована в ресторані Urban Space 100. За словами Юлії Кушнір, координаторки Urban Space Radio, слухацька аудиторія зросла: 23 тис. осіб слухає радіо щомісяця. Найбільше — в Києві, далі — Львів, Франківськ, Харків; вмикають радіо і за кордоном, скажімо, зросла, кількість слухачів у Парижі.

Ще один проект, який реалізовує “Тепле місто” – МetaLab, «урбаністична лабораторія міських змін», яка почала діяти в інноваційному центрі «Промприлад.Реновація» у 2018-му.

Серед досягнень «Теплого Міста» у 2018-му — 5 ювілейний Frankivsk HalfMarathon, в якому взяло участь 1200 бігунів. Цьогоріч півмарафон запланований на 22 вересня, він відбудеться уже в партнерстві з «Теплим Містом», як самостійна подія. До інкубування дозріла й інша програма платформи — «Стала Мобільність», зосереджена на таких тематиках, як вело, інклюзивність, електромобілі.

До теми: У Франківську “Тепле місто” виділить 80 тисяч на реалізацію п’ятьох проектів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!