Кіборги під Крутами: у Франківську нагородили юних переможців історичного конкурсу

30 січня в Івано-Франківську відбулось нагородження переможців історичного конкурсу “Кіборги під Крутами та Донецьком”, участь у якому брали учні зі всіх шкіл міста.

“Метою конкурсу була активізація пошукової, письменницької та патріотичної роботи серед молоді. Участь у двох номінаціях конкурсу – історія та література – брали учні 9-11 класів, всього 37 дітей. Такий конкурс проводиться вперше, і ми сподіваємось, що він стане традиційним”, – зазначила організатор заходу Наталія Лущак, працівник департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.

Роботи учнів оцінювались за такими критеріями, як відповідність заданій темі, використання історичних матеріалів, підбір художніх засобів, відстоювання власної позиції та гордість за патріотичне минуле власного народу.

“Я працювала в номінації “історія”. Для розкриття теми користувалась історичними джерелами, тематичними книгами, а також розповідями бійців АТО. Я проводила певні паралелі між боєм під Крутами та боями на Донбасі, адже ворог той самий – Росія, і добровольці його зупиняють, щоб захистити свою Батьківщину”, – розповіла дев’ятикласниця Амалія Чирва, учасниця конкурсу.

На нагородження прийшов і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який відзначив важливість патріотичного виховання молоді та також провів паралелі між подіями 99-річної давності під Крутами і нинішньою війною на сході України.

Нагадаємо, В Івано-Франківську молодь смолоскипною ходою вшанувала 99-ту річницю бою під Крутами.

AH9zDjldzUM avYFKcYyrXo BjYApHpag5M ecdrvbmTqTY ItOGKzULyvk jP58BKSfzRU mr0mXaTy_gc ohUG6GYm-bY

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!